Bahçe Barbekü
Written by barbeku

Barbekü Modelleri

Barbekü Modelleri – Barbekücü – Barbekü Mehmet

En Yeni Barbekü Modelleri Ve Çeşitleri

 

Alıcıların beğenisine sunulan barbekü çeşitleri hem mağazalardan hem de online satış noktalarından temin edilebilir. Garanti süreleri 1 yıl ile 3 yıl arasında değişen barbekü modelleri Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok farklı şehirde satışa çıkarılıyor.

 

Barbekü Fiyatları ve Satın Alma Seçenekleri

 

Her bütçeye uygun barbekü modelleri taksitli ödeme imkanlarıyla beraber satın alınabilir. Anlaşmalı bankaların kartları ile 6 aya varan taksitlerle satın alınabilir. Ambalaj içeriğinde ise barbekünün tüm yardımcı aksesuarları ve ekipmanları bulunmaktadır. Sipariş vermek için barbekü modelleri Ankara kategorisine tıklamak ve sepete eklemek yeterli olmaktadır. Ücretsiz kargo avantajı ile beraber söz konusu ürünler Türkiye’nin her şehrine hızlı teslimat parolasıyla gönderiliyor.

 

Beton Barbeküler ve Öne Çıkan Özellikleri

 

İlk seçenekler arasında beton barbekü çeşitleri yer alıyor. Evlerde, balkonlarda, teras ve yazlıklarda tercih edilen bu ürünler büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Demonte olarak gönderilen bu barbekü modelleri kullanım ve kurulum talimatına bakılarak dakikalar içerisinde kurulabilir. Seramik yapıştırıcısı ile beraber kurulduğu takdirde uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Ürün içeriğinde küllük ve ızgara demiri gibi yardımcı aksesuarlar bulunmaktadır. Küllüğü her kullanımdan sonra temizlenebilir.

 

Fırınlı Barbekü Modelleri ve Kullanım Avantajları

 

Yüksek teknoloji desteği ile imal edilen barbekü çeşitleri arasında ilk sırayı fırınlı modeller alıyor. Fırın ızgarası sayesinde etler çok daha kısa sürede pişmektedir. Cam yüzeyinde etlerin pişme süresi takip edilebilir. Isıya karşı ekstra dayanıklı olan camlar ekstra kullanım avantajı sağlıyor. Fırın termometresi manuel olarak ayarlanabilir. Hem çok hem de az pişmiş olarak hazırlanmak istenen etlere özel programlar mevcuttur. Izgara kademesi ise toplamda üç farklı yuvadan oluşmaktadır. Geniş haznesi sayesinde bu barbekü modelleri son beş yıl içerisinde en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır.

 

Portatif Barbeküler ve Kullanım Alanları

 

Alıcılar barbekü modelleri Ankara kategorisine tıklayarak portatif olan modelleri inceleyebilir ve favorilere eklediği ürünler arasından seçim yapabilir. Özellikle pikniklerde kullanılmak üzere sipariş edilen barbeküler minimal ve ergonomik bir yapıya sahiptir. Hafif oldukları için taşınmaları son derece kolaydır. Araçların bagajına sığması nedeniyle kullanım alanları oldukça geniştir.

whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)